Woda dla dzieci jest idealnym napojem dla ciężarnych kobiet, aby zapewnić zdrowy rozwój ich dzieci przed i po urodzeniu. Absolutna czystość tej wody pozwala używać jej do przygotowania posiłków bez gotowania. Woda Fromin dla Dzieci jest również najlepszym napojem dla każdego, dbającego o zdrowie, bez względu na wiek.

Kobieta w ciąży musi szczególnie o siebie dbać – zarówno o swoje zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Istotną rolę odgrywa tutaj przede wszystkim prawidłowe odżywianie się, jednak nie należy zapominać również o piciu odpowiedniej ilości płynów oraz ich jakości. Nasz sklep internetowy – Fromin oferuje szeroki wybór wód pochodzących z epoki lodowcowej. Cechuje je wyjątkowa, naturalna czystość, ponieważ wydobywane są spod powierzchni ziemi. Do tej przeznaczonej specjalnie dla dzieci oraz przyszłych mam podchodzimy z największą uważnością i poddajemy je rygorystycznym badaniom przez rozlaniem w 1,0 l butelki PET.

Woda dla dzieci do picia w butelce dostępna w naszym sklepie internetowym Fromin jest pod ścisłą kontrolą oraz nadzorem czeskiego ustawodawstwa. Rozlewamy ją na osobnej linii, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że trafia do nich całkowicie czysty, nieuzdatniony produkt, który nie wymaga obróbki termicznej przed podaniem go najmłodszym. Dystrybuowana jest w opakowaniach 1,0 l PET, czyli wytrzymałego materiału, który w całości podlega procesowi recyklingu.

1,0 l PET