Unikalna woda

Woda Fromin jest wyjątkowa, ponieważ przetrwała w głębi Ziemi w swoim oryginalnym stanie, jako unikalne źródło – nienaruszone, nieprzetworzone przez człowieka i zawiera wyłącznie energię i bogactwo nieskażonej natury. Ta czysta woda pochodzi z czasów bez wpływu przemysłu, była przez tysiące lat dalej oczyszczana i rafinowana przez piaskowiec.

Dziś przynosi nam wyjątkową czystość i pozytywne wibracji energii. FROMIN utrzymuje swoją niezwykłość, ponieważ jest traktowana z należytą ostrożnością (nie następuje żadna ingerencja w jej właściwości). Nie była filtrowana ani naświetlana. Pozostała nietknięta!

• Ze względu na swój skład chemiczny, właściwości fizyczne i czystość mikrobiologiczną FROMIN jest wyjątkowo korzystna dla wszystkich ludzi , niezależnie od wieku, płci i kondycji.

• Nie szkodzi nierozwiniętym narządom niemowląt, nawet bez przegotowania. FROMIN nie obciąża organizmu ludzkiego, sprzyja kompleksowemu równoważeniu procesów metabolicznych, ponieważ ze swojej istoty jest bliska wewnętrznej płynom ludzkiego ciała. Po spożyciu jest natychmiast wchłaniana, przekształcana w czystą energię. Działa jako doskonały rozcieńczalnik krwi i innych płynów ustrojowych.

• FROMIN zapobiega powstawaniu suchych osadów, niezawodnie rozpuszcza wszelkie niechciane odpady. Nawilża komórki ludzkiego ciała bez złożonych procesów trawiennych, wnika głęboko w struktury komórkowe i oczyszcza je.

• FROMIN to wysoce skuteczny kosmetyk, który nawadnia skórę człowieka we właściwym kierunku od wewnątrz ciała do jego powierzchni.

• FROMIN ma wyjątkowe właściwości biofizyczne, działa intensywnie przeciwbólowo. Pomaga niwelować bóle głowy, zmęczenie, trudności z koncentracją i wyczerpanie organizmu, zapobiega stanom astmatycznym i reguluje poziom cholesterolu 

Całkowita mineralizacja

Całkowita mineralizacja wody (zwana TDS) jest sumą wszystkich substancji rozpuszczonych w danej ilości wody. Jest to jedyna obiektywna ocena stężenia minerałów. Wynik jest bezpośrednio związany ze składem chemicznym wody. Każda naturalna woda zawiera minerały. Stopień mineralizacji określonej wody decyduje o przydatności do jej dalszego wykorzystania. Statystycznie, człowiek w czasie całego życia, wypija z wodą do 220 kg rozpuszczonych minerałów. Dlatego woda z dużą zawartością minerałów nie nadaje się do codziennego picia, w ilości potrzebnej dla zdrowia. FROMIN ma niską mineralizację. Dzięki zawartości 190 mg /l nadaje się do codziennego picia bez ograniczeń. Jest wystarczająco przewodząca prąd, ale nie zatyka ciała solami. Nadaje się do picia dla noworodków i niemowląt. Woda Fromin nie wywołuje uczucia pełnego żołądka, ponieważ reakcja plazmowa przekazuje energię wody do organizmu człowieka.

Wartość pH

FROMIN jest przeciwutleniaczem. Jej pH wynosi 7,8, dzięki czemu może zneutralizować kwasowość w organizmie. Procesy metaboliczne, stres i szereg zewnętrznych wpływów współczesnego życia powodują zakwaszenie organizmu. Większość dzisiejszej populacji miejskiej ma zaburzoną równowagę kwasowo-zasadową. Lekarze wiedzą, że kwaśne środowisko jest źródłem i przyczyną wielu poważnych chorób, a także otyłości, ponieważ organizm ludzki wykorzystuje tłuszcz w celu zmniejszenia kwasowości płynów ustrojowych i ogólnej ochrony przed kwaśnym środowiskiem.

Zawartość tlenu

Większość objawów chorobowych i starzenie organizmu związane jest z niedoborem tlenu. Brak tlenu hamuje aktywność komórek i metabolizm, przyspiesza starzenie, zmniejsza przepływ krwi. Tlen umożliwia wydalanie zanieczyszczeń z organizmu ludzkiego. Tlen zawarty w wodzie przedostaje się przez układ pokarmowy do narządów i komórek tkankowych. Wykazano, że ludzki układ trawienny można wykorzystać jako „drugie płuco”, które gwałtownie zwiększa zawartość tlenu we krwi i poprawia morfologię krwi. FROMIN zawiera 6,15 mg/l rozpuszczonego tlenu, a jej nasycenie tlenem wynosi 69%.

WIBRACJA I ENERGIA

Życie to wibracja, rezonans i harmonia. Aż 70% masy ludzkiego ciała stanowi woda, dlatego woda w jakiś sposób go chroni i kontroluje. Biofizyczny charakter wody którą pijemy, jej wibracja i energia, to wielka siła, która dyskretnie, ale codziennie wpływa na nasze życie… Na pierwszy rzut oka wszystkie wody na świecie są takie same, ale jednak różnią się znacznie pod względem właściwości i wpływu na ludzki organizm. Dlatego każdy powinien zwracać szczególną uwagę na wodę, którą pije

Woda FROMIN została przetestowana w laboratoriach HADO słynnego japońskiego naukowca i filozofa MASARU EMOTO, jeszcze za jego życia. Oryginalna procedura techniczna uchwyciła własności substancji zwanej Fromin, Woda z epoki lodowej , dowodzące piękna jej wibracji i wyjątkowej energii. Woda FROMIN ze względu na niską mineralizację, czystość mikrobiologiczną, zawartość rozpuszczonego tlenu, wartość pH i cudowną wibrację jest idealną wodą dla organizmu człowieka. Taka woda, która w dawnych czasach nazywana była przez naszych przodków WODĄ DŁUGIEGO ŻYCIA. Picie wody FROMIN to także kulinarne doznanie. Świetnie smakuje z każdym posiłkiem i każdym winem. Ona jest idealna.

Woda odpowiednia do wina

Oceny dokonano anonimowo, podczas degustacji, używając kieliszków zgodnych z normami ISO. Woda została nalana z oryginalnej butelki, bez etykiety, w osłonie uniemożliwiającej identyfikację na podstawie kształtu butelki. Oceniana była zarówno jakość wody, jak i jej przydatność do wina. Każdej próbce przypisano limit czasu 3-5 minut. Ze względu na możliwą zmianę właściwości smakowych wody oceniano próbki w dwóch seriach.

„Woda FROMIN dzięki swojemu smakowi nadaje się do większości win. Idealnie łączy się z sensorycznymi właściwościami wina i nie zniekształca jego smaku lub posmaku. Woda FROMIN doskonale nadaje się do degustacji win białych, różowych, musujących i czerwonych, ponieważ tworzy idealne i harmonijne połączenie. Przyjemnie wspomaga ich świeżość, podkreśla soczystość i harmonię, nawet w przypadku ekskluzywnych win. Szczególnie nadaje się do win z wysokim poziomem cukru resztkowego. Jest uniwersalna dla miłośników wina i dla somelierów do profesjonalnych degustacji. Jej parametry nie zakłócają ani nie przesłaniają smaku wina. Neutralizuje kubki smakowe podczas bardziej rozbudowanych degustacji. ”

Ivo Dvořák w imieniu Stowarzyszenia Sommelierów Republiki Czeskiej

Skład Wody Fromin

Analiza z dnia 27.09.2019, ALS Czech Republic s.r.o.

“Ilości rozpuszczonych substancji w wodzie stawia naturalne wody butelkowane na dwóch skrajnościach. Z jednej strony mamy silnie zmineralizowaną wodę, która obciąża organizm nadmierną ilością substancji a z drugiej strony mamy wodę ze zbyt małą ilością minerałów, która ma wpływ na organizm podobny do wody destylowanej.”

Każda naturalna woda jest zmineralizowana. Jednak przy codziennym spożyciu, brak lub niewłaściwa równowaga zawartych substancji ma szkodliwy wpływ na organiżm ludzki.