Składana Butla PET

Ekologiczna składana butla PET, wypełniona 10 litrami Fromin – Wody z Epoki Lodowej. Butla jest wyposażona w nasadkę, która pozwala na stosowanie jej we wszystkich standardowych dozownikach wody. Butla przeznaczona jest do użytku jednorazowego. W przeciwieństwie do butli zwrotnych jest całkowicie higieniczna. Materiał z którego wykonana butla świetnie nadaje się do recyklingu. Po złożeniu objętość butli może być zredukowana do 25% oryginalnego rozmiaru.

Zależy nam, żeby oferowane przez nas produkty były nie tylko zdrowe i naturalne, ale również nie stanowiły zagrożenia dla środowiska. Dlatego woda z epoki lodowej do picia dostępna w naszym sklepie internetowym – Fromin została rozlana do składanych, 10-litrowych butelek PET. Ich kształt pozwala na wygodną wymianę baniaka w dystrybutorze oraz zredukowanie objętości zużytego opakowania aż o 75%. Co więcej, podlegają w pełni recyklingowi, a ponieważ są jednorazowe, nie stosuje się żadnych środków chemicznych do czyszczenia i dezynfekcji.

Woda z epoki lodowcowej do picia w składanych butelkach PET (10 l) jest pozyskiwana ze studni artezyjskiej, z głębokości około 300 metrów. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą, naturalną jakość bez potrzeby uzdatniania. Nasz sklep internetowy – Fromin dokłada wszelkich starań, żeby dostępne produkty były w pełni bezpieczne dla osób w każdym wieku, również dla tych wymagających szczególnej uwagi, na przykład niemowlaków oraz przyszłych mam.

10 l PET