Woda Kryształowa

Dobroczynny napój, kryształowa woda. Woda ma wiele form, nawet płynnych. Pozornie ta sama woda może mieć bardzo różne właściwości i działać w szczególny sposób na organizm człowieka.

Podczas produkcji wody krystalicznej informacja z kryształu przenoszona jest do wody. W tym sensie woda krystaliczna jest INFORMACYJNYM PRODUKTEM LECZNICZYM, podobnie jak środki homeopatyczne. W przypadku wody krystalicznej decydującym czynnikiem jest informacja o samym kamieniu, a nie rozpuszczenie jakiejkolwiek substancji w wodzie. W ten sposób woda krystaliczna różni się zasadniczo od wody mineralnej. O wodzie mineralnej mówimy, gdy w wodzie uwalnia się ponadprzeciętna ilość minerałów. Jest to więc rodzaj wody, która zawiera taką ilość substancji, że wykazuje aktywność biochemiczną.

Natomiast woda krystaliczna jest przygotowywana w taki sposób, że do wody nie są uwalniane żadne minerały. Z materialnego punktu widzenia woda w ogóle się nie zmienia pod wpływem działania kryształu. Niemniej jednak coś się dzieje, coś znaczącego dzieje się na poziomie energii, na poziomie wibracji i rezonansu. Fizycznie rzecz biorąc, cała istniejąca materia jest formowana przez wibracje i rezonans. Sercem każdego kryształu jest atom i jego składniki. Sam atom jest dynamicznym organizmem składającym się z cząstek stale obracających się wokół centrum. Zatem bez względu na to, jak twardy i spokojny może wyglądać kryształ, w rzeczywistości nieustannie toczy się w wirze drgań molekularnych dostrojonych do jednej częstotliwości. I to właśnie daje kryształy, drogocenne kamienie, klejnoty, ich energię jako potężnych istot. SPECJALNE WIBRACJE konkretnego kamienia przejawia się na zewnątrz odpowiednim kształtem, w tym twardością i gęstością, a także – co oczywiste – odpowiednim kolorem.

Przemiana wody przez działanie kryształu w wodę z informacją krystaliczną, w wodę o wysokich drganiach i dodatnim promieniowaniu masy kryształu, czyli w wodę krystaliczną, można wyrazić za pomocą prawa rezonansu wibracyjnego. Każda osoba, która ma zmysł smaku, zawsze i bezpiecznie rozpozna tę energetyczną przemianę wody. Smak wody zmienia się od pierwotnego użytego. Woda z kryształową informacją nagle wydaje się bardziej miękka, świeższa, gęstsza, bardziej aromatyczna.

„Kryształ wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, dostarcza energii i działa przeciw prawie każdemu bólowi i wielu chorobom, dobrze działa na dolegliwości płuc, serca, żołądka i przewodu pokarmowego, krwawienia i choroby skóry. Pomaga również w walce z nadwagą. Uważany jest za dobry kamień ochronny.
(Z książki Healing Stones, Sigrid E. Gunther)

„Zachęca do inspiracji, dodaje pozytywnej energii, oferuje kreatywne pomysły, koncentrację i skupienie umysłu. Specjalne zdolności kryształu mogą rozwinąć uśpiony talent.
(Z książki The Energy of Crystals, Mary Lambert)

„Czyste i przejrzyste promieniowanie kryształu łączy nas ze źródłem pierwotnej energii, która jak boskie światło przebywa w naszej duszy i oświetla nas swoją twórczą mocą. Łączy nasze dusze z kosmiczną wiecznością, harmonizuje, oczyszcza i chroni naszą aurę, usuwa blokady utrudniające przepływ energii. Zmywa wszelkie nieczystości aury i dysharmonię duszy, które zakłócają tę jedność. Jako nosiciel czystego światła, wnosi jasność i czystość do naszej duchowości i duszy, oświetla nasze myśli i idee, a tym samym wzmacnia nas nową energią życiową ”(Z książki Healing with Precious Stones, Josef Pavel Kreperat)

Przygotowaliśmy wyjątkowy eliksir w wysokiej jakości szklanej butelce. Podstawą jest oczywiście woda Fromin, która jest wzbogacona prawdziwym kryształem górskim. Bryłki kryształu są częścią produktu. Dzięki nim można wielokrotnie przygotowywać Wodę Kryształową zgodnie załączoną instrukcją.